FK Cvikov

FK Cvikov vs AFK Nové Město pod..

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

Partneři

RICOM GAS - www.ricomgas.cz - Naše společnost disponuje širokou a stále se rozšiřující paletou systémů pro odtah spalin, které vycházejí vstříc normativním, technickým, ekonomickým a ekologickým požadavkům evropského trhu.

PERFECT LEŠENÍ - perfectleseni.cz - Potřebujete lešení na Vámi prováděný projekt? Oslovte nás. Zabýváme se od roku 2006 kompletním lešenářským servisem. Nabízíme vše od zaměření přes cenovou nabídku až po realizaci. Domluvte si schůzku s našimi proškolenými techniky.

Liberecký kraj - www.kraj-lbc.cz - FK-Cvikov získal dotaci z Libereckého kraje. Smlouva o poskytnutí účelové dotace z fondu LK, oblast podpory tělovýchova a sport, podpora činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích v roce 2022. Podpora ve výši 78 400,-Kč podle smlouvy OLP-1668/2022

Národní Sportovní Agentura - www.agenturasport.cz

Město Cvikov - www.cvikov.cz - Leží v okrese Česká Lípa na okraji Lužických hor severovýchodně od Nového Boru v nadmořské výšce 357 m . Žije zde přibližně 4 500 obyvatel kde do katastru města spadají také místní části Drnovec, Trávník, Naděje, Lindava, Svitava a Záhořín.

VýrobaDílů s.r.o. - www.vyrobadilu.cz - Jsme společnost, se zaměřením na kvalitní obrábění nejrůznějších materiálů. Našim zákazníkům poskytujeme nejen kusovou a sériovou výrobu obráběných dílců, ale také jejich následnou montáž v kompletní funkční celky.

ZEPS s.r.o. - www.zeps.cz - Naše společnost vznikla v únoru 2009 se zaměřením na provádění zemních a bouracích prací, které úzce souvisí s výstavbou dopravních a vodohospodářských staveb. Nyní již realizujeme výstavbu i rekonstrukce komunikací, chodníků, opěrných zdí, mostů a rybníků. Dále obnovu a regulaci vodních toků.

JAKUB a.s. - www.jakub.cz - Velkoobchodní společnost se pohybuje na českém trhu již od roku 1991 a za tu dobu si vytvořila respektované postavení nejen v ČR, ale i u svých zahraničních partnerů. Zaměřuje se zejména na oblast elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu s hlavním důrazem na kvalitu.

Pro-idea - tvorba www stránek - www.pro-idea.cz - Tvorba moderních WWW stránek včetně efektivní propagace ve vyhledávačích (SEO) a následné optimalizace.

LASVIT NADAČNÍ FOND - www.lasvitfoundation.com - Hlavními oblastmi, které podporujeme, jsou školství a vzdělávání, humanitární a sociální projekty, dětské sportovní aktivity a vzdělávací projekty v oblasti designu a sklářství a to především v Libereckém kraji. Všechny finanční prostředky jsou rozděleny v souladu s Nadační listinou a Statutem nadačního fondu.

INTEDOOR - www.intedoor.cz - Moderní, technologicky vyspělá společnost s tradicí a specializací na výrobu koupelnového nábytku. Kvalitou, spolehlivostí a designem se INTEDOOR řadí k evropské špičce v této oblasti. Výroba je realizována na HI-TECH výrobních zařízeních ve dvou výrobních závodech.

MS PRAHA - www.mspraha.cz - Nabízíme kompletní dodávky stabilních hasicích zařízení (mokré, suché, drenčerové, vodní, pěnové, plynové systémy) od projekce, přes dodávku a montáž, až po opravy a revize. Hasicí systémy dodáváme především do: výrobních hal, administrativních center, skladů (včetně vysokoregálových), obchodních domů a nákupních center.

esvelektroservis - www.esvelektroservis.cz - Zajišťujeme kompletní elektromontáže od vyřízení žádosti o připojení až po úplnou kompletaci, stačí vytvořit poptávku na náš email a my Vám pošleme zdarma cenový návrh. Email: esvelektroservis@gmail.com Telefon: +420 734 160 259

Bašta - www.bastabasta.cz - Svým zákazníkům nabízíme kompletní služby od vize až po realizaci stavby každého rozsahu. Naším zaměřením je pokrýt poptávku zejména při výstavbě, rekonstrukcí a revitalizací. Zároveň pokrýváme kompletní inženýrskou činnost včetně projektu a vizualizací. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní poradenství, zakončené realizací záměru. Důkazem našich výsledků je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

Auto/pneu servis Rokoš - - Nabízíme kompletní služby autoservisu. Opravy osobních i nákladních automobilů všech značek. E-mail: rokospetr@email.cz Tel. + 420 777 954 284

JOY SPORTS - www.joy-sports.cz - Internetový obchod JOY SPORTS JOMA, který je autorizovaným distributorem a specializovaným prodejcem sportovní značky JOMA, byl založen v roce 2019 za účelem nadchnout a inspirovat sportovce všech druhů sportů a všech věkových kategorií svojí širokou nabídkou sportovních produktů, které tato velmi úspěšná a inspirativní španělská společnost nabízí.

Žádné nadcházející události.

1. FK Arsenal Česká Lípa B 17 101:23 46